Občianske združenie NIKDY VIAC

Pomôžte nám pomáhať 🙏🏽 SK8675000000004030619419

Domáce násilie nezačína vraždou!

Historicky majú osoby, na ktorých bolo páchané násilie výrazne sťaženú možnosť byť ekonomicky aktívne zamestnať sa.

Psychická záťaž po páchaní domáceho násilia v kombinácii s hrozbou neľahkej finančnej situácie a straty bývania zapríčinili, že v skupine obetí na ktorých bolo páchané násilie sú početne zastúpené aj neaktívne osoby.

Súčasný legálny systém SR doslova núti obete násilia opakovane dokazovať, že sa skutočne obeťami nedobrovoľne stali. Pokiaľ obeť nevie dokázať, že týranie je dlhodobé a stupňujúce sa (nedostatok dôkazov, nedostatočný psychologický alebo lekársky posudok), obeť sa nevie dovolať spravodlivosti a ostáva bez pomoci.

Preto v NIKDY VIAC, po prijatí členky do podpornej skupiny, platí prezumpcia, že sa obeťou naozaj stala. Pretože len v prípade, že obeť cíti bezpodmienečné prijatie a porozumenie, je schopná zdieľať svoje skúsenosti a následne prijať pomoc.

Pomáhame obetiam, ktorým prestala ich realita spôsobená manipuláciami , dávať zmysel. Ženám a mužom, ktorí prišli aj o posledné zvyšky sebahodnoty a obetiam, ktoré sú vyčerpané z dokazovania statusu obete. Prostredníctvom individuálnych koučingov, stretnutí, mentoringu, pravidelnej komunikácii ukazujeme krok za krokom cestu k uzdraveniu sa cez učenie sa. Lebo iba uzdravená empatická žena je schopná a hodná zdravej lásky.

Pomáhame im opätovne sa postaviť finančne na nohy. Poskytujeme kurzy finančnej gramotnosti a pomoc s oddlžením, lebo finančne nezávislá žena, je nevydierateľná žena.

Pracujeme s nimi na tom, aby sa plnohodnotne mohli vrátiť späť do pracovného života a opätovne tak nadobudnúť stratené sebavedomie. Pomáhame s prípravou životopisov, prípravou na pracovné pohovory v slovenskom aj anglickom jazyku, kurzami potrebnými k zamestnaniu sa a pracovnými kontaktami. Lebo žena s prácou, ktorá ju napĺňa, dorastá do svojho potenciálu.

🗒Nasim klientkám ponúkame ZDARMA ✅

-bezplatné kurzy vďaka nášmu oartnerovi http://Standrews.sk

-rýchlokurz angličtiny
-prípravu na pohovory
-osobnostný koučing
-úpravu životopisu
-sieťovanie v mieste bydliska(projekt prebieha na celom území SR)
-pomoc s oddĺžením
-pomoc s vybavením pomôcok v prípade potreby (ŤZP)bezplatne v spolupráci s našimi partnermi Spig s.r.o. a Inak obdarení

Naše právne oddelenie ženám pomáha so zastupovaním pred súdmi a pred štátnymi orgánmi , resp. pred exekútorskými a inými správnymi orgánmi, obhajobou klientiek v prípravnom konaní aj na hlavnom pojednávaní, Prípravou podaní, odvolaní, trestných oznámení, Prednáškami a vzdelávaní obetí násilia v oblasti odškodňovania, lebo právne zabezpečená žena, je žena v bezpečí a tiež rodina v bezpečí.

Najväčším nepriateľom narcistu je vzdelaný empat.

Pre viac info navštívte 💻

https://www.facebook.com/profile.php?id=100075977470395

alebo nám zavolajte na ☎️ 0940 582 151

praca #kurz #fero #vztahy #dieta #mama #matka #samozivitel #project #projekt #rodina #laska #vzdelávanie #skola #pohovor #ineterview #job #nikdyviac #andreaandrejova #juliajancikova #msvar #denisabraxator #andreahochelova #krokzakrokom #toxickyvztah #kouc #dobrykouc #koucing #andreaandrejova #nikdyviac #kniha

#nikdyviac #slovensko #narcis #narcista #narcistickaporucha#toxickyvztah #poruchaosobnosti #magor #histrionik #asocial

#hranicnaporuchaosobnosti #sebalaska #hranice #uzdravenie #terapia #laska#traumabond #gaslighting #manipulacia #psychopat #dezolat #spoluzavislost #dopamin #books #knihy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s